Aktualności

Jacek Łeszega

 

 

Zbliża się II Jarmark Bożonarodzeniowy w Ustrzykach DolnychPragnąc kultywować tradycję świątecznych jarmarków w Ustrzykach Dolnych mamy zaszczyt poinformować, iż 17 grudnia 2017 r. na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych odbędzie się II Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do oderwania się, choć na chwilę, od ferworu świątecznych przygotowań i skorzystanie z bogatej oferty stoisk oraz spędzenia miło czasu w radosnej atmosferze. Celem niniejszego wydarzenia jest promowanie bożonarodzeniowych tradycji, wyrobów lokalnych rzemieślników i artystów, wspólna zabawa, a także integracja mieszkańców. 

Głównym organizatorem imprezy są Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji. Współorganizatorzy: Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych, Stowarzyszenie Aktywni dla Bieszczad oraz Ustrzycki Dom Kultury. Gwarantujemy, że podczas Jarmarku nie zabraknie świątecznego nastroju, kolęd oraz wielu smakowitości. Dlatego też zapraszamy wszystkich do uczestnictwa oraz wystawienia się tego dnia i zaprezentowania swoich wyrobów. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

Wypełnioną kartę organizacyjną należy złożyć do 10 grudnia 2017 r. w Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych osobiście lub mailowo.

 

Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017r

Karta organizacyjna

 

Kategoria: