Aktualności

Jacek Łeszega

Zbliża się II Jarmark Wielkanocny w Ustrzykach Dolnych!25 marca 2018 roku na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych w godzinach 10:00 – 14:00/15:00 wystartuje II Jarmark Wielkanocny, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy Państwa do czynnego wzięcia udziału w współtworzeniu tegorocznej imprezy. Jeśli zajmują się Państwo rękodziełem, tworzą niebanalne przedmioty lub kultywują tradycyjne rzemiosła – prosimy zgłosić się do nas i zaprezentować swój talent i pasję podczas Jarmarku! Podobnie rzecz ma się w przypadku wyrobów spożywczych.

Chęć uczestnictwa mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2018 roku w siedzibie BCTiP i poprzez pocztę elektroniczną. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania ze strony lub w siedzibie Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

W tym roku będziemy wypatrywać Wielkanocy przy akompaniamencie zespołów, podziwiając lokalne wyroby i kosztując produktów kuchni regionalnej. W programie również integracyjne warsztaty dla mieszkańców oraz ciekawy konkurs dla wystawców. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o przyniesienie na Jarmark świątecznej ozdoby w formie wielkanocnego jajka.

Zapraszamy również mieszkańców do odwiedzenia Hali Sportowej w ten wyjątkowy dzień!

Podobnie, jak w ubiegłym roku organizatorami imprezy są Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych. Współorganizatorzy to: Ustrzycki Dom Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Z pozdrowieniami

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych

Karta Organizacyjna

Regulamin cz.1

Regulamin cz.2

 

 

 

Kategoria: